Bitcoin Piyango

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Blockchain teknolojisini kullanarak hayata geçirilen ilk crypto piyango. Önceden belirlenen rakamlar blockchain bloklarına gönderiliyor Türkiye saati ile her gün 23:00’da açıklanıyor ve yayını izleyebiliyorsunuz. Bloklara gönderilen hiç bir data değiştirilemediğinden tamamen transparan bir güvenirlik sunuyor.

1 Bilet 0.0005 btc. Bu içerik girildiği tarihte yaklaşık $2.00 etmektedir. Kazançlarınız hesaplarınıza anında yatıyor ve istediğiniz zaman bitcoin, litecoin, ethereum ve dash cüzdanlarınıza çekebiliyorsunuz.

 

True Flip

TrueFlip

 

Eylül 2017 itibariyle büyük ikramiye 114 btc. Yaklaşık 452 bin dolar. 

 

 

TrueFlip

Paylaş:

1 Yorum

  1. Levent Sarrafoğlu on

    Şubat 2018 itibarı ile büyük ikramiye 404,75 BTC ( 3.3m $) .

    Oldukça cezbedici olması ile beraber piyangonun tamamı ile şeffaf hale gelmesi ( Aşama 5) için hala zaman var. Şu an aşama 4’teler, an itibarı ile sadece çekiliş de-centralized halde, dağıtım ve kapitalizasyon hala merkezi ve ödemeler güvenilir görünen bir yönetici panelinin kontrol ettiği bir exchange hesabına yatırılıyor.

    Proje danışman kurulunda Jon Matonis (Bitcoin Foundation), George Basiladze ( Cryptopay) ve John Cassidy ( BlockChain Association of Canada) gibi güvenilir kişilerin bulunması projenin ne kadar önemli olduğunu kanıtlar nitelikte.

    Çok Teşekkürler ! Takipteyiz ! 🙂

Yorum Yazın