Bu yazımızda bedava nasıl bitcoin kazanacağınızı anlatacağız. Öncelikle, bedava olduğu için hiç bir şey yapmadan direkt cüzdanınıza bitcoin geleceğini zannetmeyin. Claim ve Roll yaparak kazanç sağlayacaksınız fakat düzenli olarak yaptığınızda 1 ay içerisinde ne kadar çok gelir kazandığınıza sizde şaşıracaksınız. İsterseniz başlayalım;

Öncelikle eğer bunlarla uğraşmak istemiyor ve kredi kartınız ile hızlıca bitcoin almak istiyorsanız aşağıda ki linke tıklayarak bitcoin, ethereum, bitcoin cash, ripple, dash gibi popüler kripto paraları satın alabilirsiniz.

Bitcoin Exchange CEX.IO

Aşağıda vereceğim coinleri kazanmak için öncelikle mikro cüzdan hesabınız olması lazım. Ücretsizdir ve küçük miktarlarda coinlerinizi güvenle tutabilmenizi sağlar. Sadece email adresiniz ile üye olabilirsiniz. mikro cüzdan hesabı açmak için tıklayınız

Dash = şu an için fiyatı (22.01.2018) $763

Bedava Dash Kazanmak

Bu site üzerinden her 5 dakikada bir dash kazanabilirsiniz ve kazandığınız dashlari cüzdanınıza çekebilirsiniz.


Doge = $0.006

Özellikle doge fiyatının çok ucuz olmasından dolayı uzun projeksiyonda size kar getirecektir.

Bedava Doge Kazanmak


Litecoin = $172

Litecoin bitcoinin kardeşidir ve her zaman sepetinizde bulunması gereken coinlerin başında gelir.

Bedava Litecoin Kazanmak


Satoshi = 0.00000001 ฿

Satoshi bitcoin’in birimlerine denir. Bitcoin 8 basamaklıdır bunu Türk Lirasında ki kuruşlar gibi düşünebilirsiniz. Fakat bitcoin fiyatı çok yüksek olduğu için küçük satoshiler bile yüksek meblağlar yapmaktadır.

Bedava Satoshi Kazanmak


Bitcoin Cash = $1.574

BCH hard forktan doğan bir bitcoindir. Bitcoin cash biriktirmek için tek yapmanız gereken her 5 dakikada bir claim yapmak.

Bedava Bitcoin Cash Kazanmak


Ripple = $1.22

Bankalar arası swift sistemini değiştirecek olan ripple sizi uzun vadede zengin edebilir.

Bedava Ripple Kazanmak

 


Anında bir çok coin kazanmanızı sağlayacak bu siteyede mutlaka üye olunuz.

Alternatif Coinler


 

Bir önceki yazımız olan Hashgraph Nedir? başlıklı makalemizde akademi bitcoin, akıllı sözleşmeler ve bitcoin fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.