Ethersport, Ethereum akıllı sözleşmeleri ile blok zincir teknolojisine dayanan yenilikçi bir çevrimiçi piyango platformu, ICO bitmek üzeredir. EtherSport, rasgele sayıları tahmin etmeye dayalı değil, aynı zamanda spor olaylarının kesin sonuçlarını belirleyerek kimsenin etkisi altına girmeyecek pek çok benzeri hizmetin aksine eşsiz bir piyango çeşidi yarattı.

Bu, oyuncuların muazzam kazançlar elde etmek için analitik becerilerini kullanabildikleri anlamına geliyor. ICO’nun son 4’üncü aşamasında yer alabilir ve %50 bonusu alabilirsiniz. ( bildiğiniz gibi ben ico sevmediğim için girmiyorum )

Spor tahmin platformu olan EtherSport, MVP’sini başlattı. Bu, ICO’nun son döneminde yeni işlevlerle hızla güncellenen bir test ürünü. Arayüzü olabildiğince basit, dolayısıyla rahatsız edici faktörler yok. Sonuçları bir satırda öngörmek için üzerine basıyorsunuz, tahminlerinizi girip ve ‘Dene’ tuşuna basıyorsunuz.


 

Araya girip MVP nedir bilmeyenler için bir açıklama yapayım;

MVP, riske karşı en yüksek yatırım getirisine sahip üründür. MVP, sadece pazarda tutunabilecek kadar özelliğe sahip üründür. MVP, erken müşterinin(early adaptors) para ödeyeceği yada geri bildirimde bulunacağı en yalın üründür.


 

Şu anda, MVP yalnızca oyuncu arayüzü ve EtherSport resmi hatlarınu destekliyor ancak bağımsız Lotter yeteneklerini yakında ekleyecek.

Bir Lotter olmak için en iyi koşulların oyun sürecine göre belirlenmesinden ve uygun işlevselliğin geliştirilmesinden sonra, bir Lotter olabilme ve kendi hatlarınızı yaratma imkanı daha sonra eklenecektir. Bu koşullar, blok zinciri ve akıllı sözleşme teknolojisinin en iyi şekilde kullanımını sağlayacak bir şekilde geliştirilecek ve Lotter’ların miktarını ve hatlarının optimum bir noktada tutulmasını sağlayacaktır.

EtherSport bir test net tahmin yarışması açıkladı. Kayıtlı tüm katılımcılar, ESC belirteçlerinde bir ödül kazanmak için tüm hatların sonucunu önerecekler. Birincilik 3000 ESC kazanacak, 2. ETAP 1500 ESC ve 500 ESC 3. sıraya yerleşecek.

EtherSport’un CEO’su ve Eş Kurucusu Alex Tsymbal:

‘ICO sırasında yatırımcılarımızdan bazı yararlı geribildirimler aldık. Şimdi, kesinlikle, bu pazar için tamamen açık ve merkezi olmayan benzersiz bir ürün ürettiğimizi söyleyebiliriz. Görevimiz, basit ve anlaşılır bir arayüz oluşturmaktı; mümkün olduğunca çok kişi oyun sürecine katılabilir ve platformumuzun kolay ve anlaşılır olmasını sağlayabilir. MVP lansmanı ile kullanıcılarımıza hediyeler vermek istiyoruz, bu nedenle en fazla sonucu tahmin edecek ilk 3 testçi EtherSport’tan ödüller alacaktır.

Etüt döviz kurunun yükselmesinden dolayı, 4. etap ICO katkıda bulunan herkese% 50 ek bir bonus sunuyoruz. Yatırımcılar için ilginç bir katkı sağlayan ve aynı anda diğer oyunculara uygun fiyatlı ürünler üretiyoruz. ‘

Şu anda, EtherSport ICO’nun son 4. aşamasını yönetiyor. ESC simgesinin fiyatı 0,002 ETH, ancak her katılımcı% 50 bonus alacak.

Daha fazla bilgi için Ethersport Web Sitesini ziyaret edebilirsiniz : https://ethersport.io

 

 

Bu yatırım, ticaret ya da kumar tavsiyesi değildir. Her zaman kendi bağımsız araştırmanızı yapmalısınız.